60. SREČANJE MLADIH RAZISKOVALCEV SLOVENIJE 
Na jubilejnem srečanju, 18. 5. 2026, v Murski Soboti, so naši dijaki predstavili in zagovarjali 13 raziskovalnih nalog.
Prejemnice zlatega priznanja so: Vita Žigart Rubelj, Tjaša Polutnik, Maja Šibila, Ana Dvoršak, Asja Kožul in Lucija Rečnik.
Prejemniki srebrnega priznanja pa so: Matjaž Alič, Isidora Dinić, Ela Marčič, Alja Lopert, Blaž Jesenik, Katja Gavez, Ema Podlesnik Marčič in Arina Zhdanova.Vsem iskreno čestitamo za izjemen uspeh, raziskovalno delo in predano predstavitev svojih nalog!

