Znani so rezultati državnega tekmovanja v poznavanju flore, ki je letos potekalo v organizaciji naše šole, Botaničnega vrta Univerze v Mariboru ter Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede.
Dijaki so tekmovali v parih in osvojili naslednja priznanja:





