Šolsko tekmovanje Bober Včeraj je na šoli potekalo šolsko tekmovanje v računalniškem razmišljanju Bober. Udeležilo se ga je 12 dijakov in dijakinj vseh letnikov, na državno sta se uvrstila Naj Strmšek (1. F) in Gabriel Pagliaruzzi (2. B). jernej2026-04-15T08:25:27+02:0018.11.2025|Novice| Share This Story, Choose Your Platform! FacebookXRedditLinkedInTumblrPinterestVkEmail