V soboto, 9. 5. 2026, so se dijaki odpravili na državno tekmovanje iz znanja kemije za Preglove plakete. Od enajstih udeležencev jih je pet prejelo srebrne Preglove plakete, dva dijaka pa zlati Preglovi plaketi.

Prejemniki srebrnih Preglovih plaket so: Brina Dragan (1. B), Nik Berlič (1. B), Gabriel Pagliaruzzi (2. B), Rok Dubravica (2. A) in Stella Kozarski (MM2B).

Prejemnika zlatih Preglovih plaket sta: Luka Lunežnik (1. C) in Tjaša Rojht (3. B).

Vsem iskrene čestitke! 👏

Aktiv učiteljic kemije