/, Tabla/Lina Lubanjšek in Jaka Gaal osvojila naslov državnih prvakov na Mladinskem državnem prvenstvu v katah in borbah za posameznike do 21 let

V soboto, 25. 11. 2017, je Karate zveza Slovenije v sodelovanju s tehničnim organizatorjem karate klubom Kozjansko in Obsotelje v Športni dvorani Podčetrtek organizirala Mladinsko državno prvenstvo za leto 2017 v katah in borbah za posameznike v starostnih kategorijah do 21 let. Tekmovanja so se udeležili tudi dijaki II. gimnazije. Ob koncu tekmovanja smo se veselili dveh naslovov državnih prvakov. V športnih borbah sta naslov državnih prvakov osvojila, Lina Lubajnšek (mladinke + 59 kg) in  Jaka Gaal (kadeti + 70 kg), prav tako pa se je odlično borila tudi Majna Resinovič in je pri mladinkah v katah osvojila odlično tretje mesto.

2017-11-29T22:07:12+00:00 27.11.2017|Novice, Tabla|