Naše dijakinje in dijaki so tudi letos osvojili naslov ekipnih prvakov Mariborskih srednjih šol v veleslalomu in deskanju.Tekmovanji sta bili 6. in 7.februarja na progi Habakuk na Mb.Pohorju.

Nina KOBILICA 6.m.

V ekipi dijakov – VSL so tekmovali Vid HOMŠAK-3m., Luka ŽELEZNIK – 4.m., Aljaž VAVKEN 5.m., Filip JUSTINEK 7.m., Filip Merkan-8.m., Matija KIKER-11.m.,
Luka GOVEDIČ 11.m.

V DESKANJU je Tinkara VALCL zmagala in postala območna prvakinja, Neža KRAMARIČ JE BILA 4., Eneja SAJKO pa 8.
Tudi pri fantih je postal območni prvak naš Krištof KRIŽANEC, Jan VOGRIN je osvojil 2.mesto, Gal KUMPERŠČAK je bil 3., Nikolaj JELATANCEV 4., Enej RELJIČ pa 6. Pigac, Lang in Lah pa so osvojili12.-14.mesto.

Vsem čestitamo in jim želimo veliko dobrih rezultatov na državnem prvenstvu 15.2. v Kranjski Gori.