NAŠI DIJAKI ODLIČNI NA LETOŠNJEM DP v veleslalomu in deskanju …
…, ki se je tudi letos v organizaciji naše šole v sredo, 15. 2., odvijalo na Mariborskem Pohorju.
Ekipa deskarjev KIKEC, MILANOVIČ, PETROVIĆ in SMOLE so tako kot lani osvojili naslov državnih prvakov, naše deskarke Julija HERZOG, Nuša IVANIŠIN, Lora KOVAČIČ in Vita VREMEC pa so osvojile ekipno 2.mesto.
V posamični konkurenci sta postala državna podprvaka Lora in Žiga.
Zelo razburljivo je bilo tudi na veleslalomskem terenu, saj je našim fantom TRPINU, KOPU, PETROVIĆU in KEGLEVIČU zmanjkalo le nekaj stotink – 3 točke do naslova državnih prvakov, našim dekletom Špeli DOMJAN, Neži BAJEC, Neli PULKO in Dori KAISER pa slabih 6 točk do ekipnega 1. mesta – osvojile so 3. mesto.
V posamični konkurenci v veleslalomu smo dobili dva nova državna prvaka – Urška Zala ŽIŽEK je zmagala med kategoriziranimi dijakinjami, Matic TRPIN pa je postal novi državni prvak med mlajšimi dijaki. Bronasto medaljo sta osvojila Špela Domjan in Jaka KOP.
Vsem tekmovalcem ČESTITAMO za letošnje izjemne rezultate, hkrati pa se zahvaljujemo vsem maturantom, ki so 4 leta sodelovali v naši smučarski in deskarski ekipi.